| FD34567 a întrebat:

Ce forma sa aleg pentru unghiile mele daca patul unghilei nu are chiar aceeasi forma la toate degetele? Acum o am ovala insa mi-ar placea sa o fac oval-patrata si nu stiu daca sa le tai sau sa le las asa.

1 răspuns:
| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Depinde de fiecare persoana cum ii sta, dar iti recomand sa le faci patrate, arata super...prima data cand le tai o sa ti se para prea patratoase, insa o sa-si revina cand cresc un pic, sa spun asa.