| adrian_7273 a întrebat:

Ce frizuri pentru baieti sunt la moda acum? As vrea neaparat sa-mi schim frizura si ma gandeam ca ma puteti ajuta. Multumesc Anticipat.

36 răspunsuri:
| knnight a răspuns:

Depinde, mie imi place cele in forma v...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multumesc frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian sincer... e bine sa ai tu un look propriu, al tau, insa iti pot da ceva poze cu frezuri originale si ne copiate de altii.De exemplu... http://img717.imageshack.us/img717/9616/eu12.png e o frizura mai speciala, mai de atras gagici, si tot odatha la moda si o poti purta super frumos cu un costum roz/negru/argintiu, spatele nu se vede insa e cu coama, iar pe langa urechi e luat cu 2, dar e super si merge le orice baiat.insa e originala, si cand mai e vre-una originala o sa mai postez, deocamdata doar una. SPER SA-TI PLACA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google la imagini Maroune Chamakh happy frizuri misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea cu parul peste un ochi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Knnight esti cocalar se vede dupa cum scrii si dupa tunsoare laughing in v= coca si nu sti nici sa scrii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea ca a mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sa imi las breton si sal ridic in sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HElden Style

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alandalalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami plac baieti si imi place
cel mai mult baieti ca sunt mai darnici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creasta cu breton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place si la mine chiar sta bine parul lung sus dat tot intr-o parte in stanga e mai bine si in party il dai spre fata

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chamelon arata-i ca un zombi
Ai jucat in Zombieland ca nu te m-a vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu am jucat si nu eram eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine cu un fel de creasta mai mica putin asa cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poii freza asa cu tepi si cu perciuni scutiti tip emo merege ff bine si mnaoh :C:X:X::Xtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In forma v cu codita si cu bretonu intr0o parte asa vreau eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea imi place cel mai multlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa frate naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de forma capului daca il ai mai rotund asa sau nu neaparat, lasa'ti bretonu in scari si perciunii la fel tot in scari, bagi putin placa ti'l indrepti si esti okwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este in parti sa te iei cu 2 sau 3 si in fata sa il lasi mai lung ridicat in sus cu un el de cresta si pretenu sa il ridici in sus asa jmechereste

| roolez a răspuns:

Acum st la moda cele cu breton. intins ca placa. gen emo. dar nu foarte excentric

| majic a răspuns:

Un link unde gaesti cateva modele faine:
http://coolboys.ro/category/tunsori/
Sper sa fie de ajutor!