| AlenaVictoriaMaria a întrebat:

Ce haine va-ti cumparat pentru scoala.Eu mi-am cumparat:2 perechi de blugi, cateva bluze, o vestuta de blugi, multe tricouri, 2 perechi de tenesi, 1 pereche de sandale, treninguri si poate merg la resita si imi mai cumpar ceva daca puteti sa-mi spuneti voi.

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

Eu mi-am cumparat :
- o pereche de blugi negri si unii albastrii
- 1 camsa alba cu curea ( mai am vreo 3 rolling on the floor )
- tenesi
- balerini
- niste bluze
- o jacheta draguta happy

funda? :*

10 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Nu mai fiti frate asa rautacioase, pe bune acum.cica "ceva neuroni"...mie nu mi se pare ca s-a laudat sau ceva de genu. straight face daca nu va convine ceva nu mai comentati.

| Kerli a răspuns:

Sunt de parere ca doar "taranoii" se duc special la oras pentru a-si cumpara haine de "sarbatoare". intotdeauna ma enerveaza aglomeratia din oras cu 2-3 saptamani inainte de Paste/Craciun/s.a.m.d., sa vad copiii cum se holbeaza la semafoare si fantani, adolescenti si adulti prin magazine "ce faina-i asta", "wow ce fain", "wow ce masina", "wow ce freza are ala" etc.

| Laura a răspuns:

Așa, ești plină de bani, bravo dar nu te-a întrebat nimeni. Altceva?

| Laura a răspuns:

Cumpără-ți și o carte de gramatică, ți-ar fi mai folositoare.

| BlackR0se a răspuns:

Hmm...Eu nu mi.am cumparat inca, dar urmeaza sa merg la cumparaturi love struck
Pe lista am asa:
1.Blugi [2 perechi]
2.Adidasi si tenesi =]
3.Camasi albe[ 2] Noi purtam uniforma :]
4.Trening =]
5.Geaca =]
6.Rechizite [Ghizdan,caiete, penar, pixuri etc]
big grin...

| DracusorImpielitat a răspuns:

Ia-ti o jacheta sau geaca de toamna cool.si un hanorac ar merge.

| YoCookieMonster a răspuns:

Eu mi-am cumparat:
O pereche de blugi negri
O vesta de blugi neagra si albastra
Tenesi, adidasi, sandale si skateri
4 camasi (alb, negru)2 albe sh 2 negri
Trening
fundita?:X

| deea_5723 a răspuns:

Ceva neuroni?batting eyelashes

| Adynanana a răspuns:

Accesorii...happy

| AlenaVictoriaMaria explică:

Multumesc la cei care ati raspuns si pentru Kerlibig grinraga am fost l-a Resita de n ori findca stau aproape.V-as da la toti fundita da nu pot la restul dau vot.