| Walhalla a întrebat:

Sall..In mai am bachetul de clasa a 12-a,si nu stiu cum sa ma imbrac.Voi v-ati cumparat haine special pentru banchet sau ati mers imbracat obisnuit? Eu nu am costum,nici pantofi; am blugi treninguri, cateva tricouri, cateva bluze si adidasi.ce ziceti?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Dar bacul l-ai luat?

| Walhalla explică (pentru William):

Poi bacu` e in iulie, my friend...

| William a răspuns (pentru Walhalla):

Si esti sigur ca ai invatat destul?

| Walhalla explică (pentru William):

Oarecum; sa inteleg ca banchetul nu e asa de important.Prietene,eu nu intreb asa, ca si cum numai asta m`ar interesa.Practic,eu nici nu imi omor timpu` cu de-astea; n`am prea fost la petreceri, banchete, sau alte de-astea.Tocmai de asta intreb daca trebuie sa mergi imbracat special, in costum sau haine scumpe...Banchetul e in 30 mai 2013 si in iulie e bacu`