| Aries90 a întrebat:

Ce idei de machiaj imi recomandatsi? Stiu culorile care mi se potrivesc, dar as vrea sa`mi spunetsi, sau sa`mi dati un link de unde sa invat niste machiaje mai speciale. Multsumesc anticipat.:*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna, intra pe youtube, exista useri care posteaza materiale how to si-ti arata exact cum sa te machiezi, http://www.youtube.com/watch?v=_jt1674nnAU,intra si pe profilul meu am link catre blogul meu, gasesti informatii despre machiaj acolo

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice vrei tu, dar sa nu fie sclipitor sau briliant. e vulgar si nu iti sta bine. rosul ala de buze, prea puternic pentru ochii si parul tau. ceva mai delicat, poate doar rimmel si atat. ti-ar sta bine cu nuante de verde olive, merge la culoarea parului.