| Aries90 a întrebat:

Spunetsi`mi, va rog, ce epilatoare folositsi, si de care suntetsi multsumite? Si niste link`uri m`ar ajuta mult cu detalii. Multsumesc anticipat. :*

6 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Eu folosesc un Braun Xelle cu 40 de pensete u stiu exact modelul si sut foarte multumita de el. Are atenuator de durere cu role de masaj,, mai are un cap pentru nu stiu ce. are si un beculet sa vezi firele mici. Am dat cca 180 de lei pe el dar face toti banii.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Am avut unul philips cu discuri pe care l-am folosit, apoi mi-am luat unul de la rowenta şi ocazional mai foloseam de la braun. Cel de la rowenta mi se pare mai bun decât cel de la philips, dar braunul mi se pare mai bun decât amândouă. Găseşti undeva pe la 100 ron în magazin un epilator braun bunicel. Poţi căuta pe www.altex.ro sau www.domo.ro

| miauu a răspuns:

Http://images.google.ro/......tp?/imgres

asta il am si sunt multumita foarte chiar de el

| Denysuk_3788 a răspuns:

Http://asda.scene7.com/is/image/Asda/1521063?hei=400&wid=400 Asta il am.Nu sunt prea multumita de el dar...ma tine destul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Eu folosesc Braun și îl utilizez săptămânal, are o vechime de 5 ani și nu am avut absolut nicio problemă cu el.
Pa, pa.