| andutxza a întrebat:

Ce imi merge la o rochie gri am ochi caprui un fard albastru sau verde? ruj ce merge roz mai inchis sau roz mai deschis sau culoarea ciresei?(raspunsuri mai multe am nevoie urgent)

Răspuns Câştigător
| QueenOfLeon a răspuns:

Fardul argintiu mi se pare ok. dar despre ruj, să nu foloseşti rozul ăla deschis şi ţipător că strici totul.eu aş folosi un ruj roşu, dar depinde şi de vărstă (asta pentru. că poţi arăta penibil cu ruj roşu la o vârstă mai mică big grin). şi îmi place ideea de rochie gri happy baftă

6 răspunsuri:
| Patricia a răspuns:

Ruj roz deschis
Si daca vrei tu albastru sau verde, eu as alege albastruthinking

| PiluLă a răspuns:

Incearca fardul albastru, un ruj roz deschis si peste un golss transparent iar daca trebuie fond de ten de culoarea tenului tauwinking

Succes!

| dede_7766 a răspuns:

Eu cred ca COLOR are cea mai mare dreptate si eu as face la fel big grin

| eliza_7547 a răspuns:

Pai... fard albastru si un luciu de buze transparent sau culoarea pielii... funda?:d

| FaraNumeNuoah a răspuns:

Eu cred ca la rochia ta merge asa:
fard:
argintiu[sau creion si rimel]

luciu de buze:

roz deschis

| alexnadra35262 a răspuns:

Cred ca la rochie ar merge un rimel fard argintiu, luciu de buze, roz deeschi mult deschis. daca vrei far albastru sau verde alege albastru. daca vrei si fond de ten alege culoarea pielii tale. sper ca te-am ajutat. fundita?
. aaa si mersi de raspunsul tau. pup