| Melyssuka a întrebat:

Ce imi recomandati pentru a avea o dantura dreapta si buzele rotunde(buza de deasupra aproape de nas )sa fie rodunda ca a Selenei gomez priviti cu atentie!happyMultumesc! Funda! MARE FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| Deer a răspuns:

Pentru a avea o dantura drepta, singura solutie este apartul dentar. Daca ti se pare prea scump, sau incomfortabil, atunci ia-ti proteza dentara, e mult mai ieftina, si poti s-o porti doar pe parcursul noptii. De obicei cabinetele din scoli ofera consultatii gratuite. Cat despre buze... Nu stiu ce sa spun, ai de gand sa-ti injectezi ceva sau te referi la niste trucuri de machiaj? Daca este vorba despre trucuri de machiaj, atunci, recomand un ruj de culoarea pielii, contur de buze, si iti faci forma cu conturul asa cum doresti, "rotunda ca a Selenei Gomez", dupa care aplica niste luciu. Vezi ca conturul de buze sa nu fie prea inchis.