| Twilight_4065 a întrebat:

Am id-ul Selenei Gomez! Cine il vrea?

Răspuns Câştigător
| KateNoH8 a răspuns:

Daca imi dai fundita ti-l dau pe al lui Miley Cirus sa Hannah Montana laughing {vorbesc serios} [xoxo

30 răspunsuri:
| YepIsSuspended a răspuns:

Eu, eu! Vreau sa ii spun ceva:
''OMG! You are Selena Gomen! I hate youu!:X:X:X''

| Hassel a răspuns:

Ai cumbva dovada ca e al ei? Vedetele daca si-ar face adrese de mess pe care le-ar afla 1 singur fan s-ar trezi peste noapte cu 10 000 de solicitari.Deci incercarea ta de a te da mare e mai mult decat patetica... te sfatuiesc sa te maturizezi

| Andreeiutzav a răspuns:

Buna! sincera sa fiu nu cred ca il ai, deoarece vedetele folosesc Skypu, si ori-cum nu cred ca la-r face public, sunt sigura ca ai facut uh un id gen(selena. gomez)si te dai drept ea, sau sunt foarte multe id care pretind ca sunt ale ei...asa ca imi pare rau ca va dezamagesc insa mai multe ca sigur nu e al lui Selena gomez.insa dk tine-ti asa mult la a va dovedi dreptatea luatit si bagati-l in lista si veti vedea ca nu este ealaughing
Bey-bey!

| Andreeiutzav a răspuns:

Buna! sincera sa fiu nu cred ca il ai, deoarece vedetele folosesc Skypu, si ori-cum nu cred ca la-r face public, sunt sigura ca ai facut uh un id gen(selena. gomez)si te dai drept ea, sau sunt foarte multe id care pretind ca sunt ale ei...asa ca imi pare rau ca va dezamagesc insa mai multe ca sigur nu e al lui Selena gomez.insa dc tine-ti asa mult la a va dovedi dreptatea luatit si bagati-l in lista si veti vedea ca nu este ealaughing
Bey-bey!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LA PROMOTIE, LA PROMOTIE...cine zice,, eu'' primul primeste o grebla(categorie:casa si gradina)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdaa.pai ce pot sa mai zic andreeiutzav mi-a luat vorba din gura. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ami da si mie id-ul lui selena gomez ca imi trebuie plzZ?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da il vreau

| Alice a răspuns:

Sa mori tu?
nu vezi ca esti doar un copil?
de obicei vedetele nici nu au timp.
frate ce copii obsedatiwinking

| Twilight_4065 explică (pentru Alice):

Vezi cum vorbesti! Aia e sora mea! Eu 19 ani!

| Alice a răspuns:

Mars fa! du-te si ****te :*

| KittyPinker a răspuns:

Duteh tuuh! wow IL VREAU ioo imi place selena de'mi vine sa ma arunc de la balcon

si oricum n-ai cum sa stii pentru ca si eu pot sa fac un id bradpitt si gata am idu lu brad pitt phbbbbt

ia mai du-te' uh undevaa.
funda?big grin

| Iuliiikkk a răspuns:

Stiu si eu id ei de pe facebook ca o am ca prietenlaughing)))))))))) seligomez89

| adelutza29 a răspuns:

laughingCea mai mare prostie si eu ini fac un id cu ce vedeta vreau eu.laughing

| Lucky9441 a răspuns:

Eu

| Skumpic_Bobokel_1998 a răspuns:

Selena_gomez_marie30, mie mi-a dat web happy

| Teodoruka2001 a răspuns (pentru Skumpic_Bobokel_1998):

Cum ti-a dat web daca mi-e nici accept nu mi-a dat..si eu am adaugat-o de mai mult de 2 saptamani!

| Sebasteano a răspuns:

Daca ii aidiul de messenger real al lui selena il vreau.

| alexaalbu a răspuns:

Cu siguranta nu il ai deoarece nu stiu minti nu are nici un sens adica ea nu ti lar da si nu vorbeste romana deci minti si voi ce naiba mai nu ganditi!

| Twilight_4065 explică:

Id ei este: selena_marie_gomez1850@yahoo.com

| Twilight_4065 explică:

Serios ca il am!

| Ellys_9495 a răspuns:

Eu

| fanicacristina a răspuns:

Nu pre imi plac persoanele care se dau mari ca tine si in primul rind care nint asa ca nul vreau

| knovak69 a răspuns:

Il vreau eu

| Deeadedea a răspuns:

Eu il vreau

| Rocka_Alexa_1997 a răspuns:

Gomezselena162

| Bff_MaDu_1971 a răspuns:

Il vreau eu dar de unde stiu ca e al Selenei?laughing

| Alexandru_Alex_1990_lkez a răspuns:

Vil dau eu : selena_gomez3668