| IngerashulmeuEdy a întrebat:

Ce inseamna ca un produs e in limita stocului disponibil? Adica are cv daca am comandat un prdus in limita stocului disponibil de la Avon?

Răspuns Câştigător
| maliyna a răspuns:

In limita stocului disponibil inseamna ca nu va mai aparea la avon si nu, nu are nimic ca l-ai cumparat

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Daca ai comandat trebuie sa-l mai si aiba.
in limita stocului disponibil inseamna ca exista un numar limitat de produse.
de exemplu daca stocul este de 10.000 de produse, trebuie sa-l fi comandat inainte de a se vinde acest stoc.

| DenisIonut01 a răspuns:

Adica ce nu pricepi? cand un produs e in limita stocului inseamna cat mai au acel produs.nu are nimic daca ai comandat.

| LoveDee03 a răspuns:

Da,putin,in limita stocului disponibil inseamna ca ar putea sa nu ajunga la tine, prietena mea(reprezentat avon)a spus sa nu comand niciodata cand e la limita stocului disponibil, succes!

| allexandraaaaa a răspuns:

Nu are nimic,doar ca nu iti va veni.Dar stai linistita ca o sa iti vina cand va fi disponibil produsul, daca nu luna asta, cealalta sau chiar peste 3 luni.Asa se intampla.

| Anonimus4Ever a răspuns:

Adica are doar vocateva produse dinalea adica pana intr-o limita sa zic ca mai au doar 10 produse si altele nu mai au

| IngerashulmeuEdy explică:

Dar l-am primit :p

| smileygirl a răspuns:

Nu,nu are nimic, dar nu cred ca iti va veni.In limita stocului disponibil inseamna ca nu prea mai sunt

| anonim_6172 a răspuns:

NU, nu are nimic doar ca e posibil ca acel produs sa nu il primestiwinking depinde si cand ai dat comanda :* funda?hee hee