| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru reprezentantii Avon! Luna aceasta mi-a comandat cineva 3 bucati "Set Incandessence".....Problema este ca atunci cand am vrut sa dau comanda, mi-a aparut bulina galbena! Voi primi comanda aceasta? sad Ca in catalog [pag 19] nu scrie: in limita stocului disponibil, si totusi mi-a aparut acea bulina sad

Funda pentru cine ma lamureste :*

1 răspuns:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Intre timp s-a terminat stocu' (au fost alte mii de persoane care au dat comanda in urma ta).
Nu o sa le primesti. Si trebuia sa le si stergi pentru ca risti sa fie inlocuite cu cine stie ce produs.