| Fernando9Torres a întrebat:

Ce inseamna imbracaminte outlet

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Outlet - un magazin unde gasesti haine sau incaltaminte din diferite firme(noi, fara defecte) insa pot fi din colectii mai vechi. sau la SALE.

2 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

Îmbrăcămintea outlet e cea nevândută, rămasă + la un preț mai mic (de firmă).

| May2001 a răspuns:

Imbracintea outlet este acea imbracaminte pe care un magazin x a scos-o de la vanzare deoarece a iesit din colectia de sezon. Ea poate fi gasita in magazine outlet la un pret mai avantajos decat in magazinul propriu-zis.