| anonim_4396 a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa port in prima zi de scoala, in general la scoala? Adica nu uniforma, nu sunt in romania ca sa port uniforma (daca se mai poarta), sunt in alta tara! In fine, deci eu o sa va dau niste haine, si voi o sa-mi spuneti parerile voastre! Deci, m-am gandit sa port blugi deschisi la culoare, cu o bluza gri, curea gri, sandalute negre sau albe(cred ca albe)! Si daca ma voi imbraca asa cum sa-mi fac parul? Mam gandit sal indrept sus si in spate, in fata si jos cam de la gat sa-l fac bucle! Si machiajul? dati-mi un sfat dar machiajul sa nu fie prea strident! Dar cu ce as putea sa port niste colanti negri sau gri? Mati ajuta foarte mult daca m-ati sfatui!

Răspuns Câştigător
| AnonymousMm a răspuns:

Da, cred ca e perfect asa cum vrei sa te imbraci. Cam asa ma voi imbraca si eu doar ca in loc de sandalute am sa imi iau balerini (e cam toamna afaracrying)Si parul imi place cum arata asa cum ai explicat.Si parul meu sta cret si adooooooooor buclelelove strucklove strucklove struckLa machiaj ai putea da cu rimel, o culoare f deschisa cum ar fi roz pal sau bej deschis si putin glosswinking (daca consideri necesar foloseste si putin fond de ten, eu nu folosesc:d:-s)
Colantii i-ai putea asorta la bluze mai lungi, tip rochita cred si cizme sau balerini. Avanad in vedere ca sunt gri si negri ii poti asorta la orice culoarebig grin
Asta e parerea mea, dar fiecare cu gusturile sale(si...gusturile nu se discutahee hee
:*

2 răspunsuri:
| RealLife a răspuns:

Doamne ce iti faci griji pentru. atat. eu nici macar nu merg la festivitate. zici ca vrei sa mergi la ceva eveniment special. oricum nu dau 2 bani pe scoala. in plus o sa fiu a 12-a si ma asteapta un an greu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E perfect