| R0011 a întrebat:

Heii TPU. Cum m.as putea imbraca cat mai dragut la scoala, avand in vedere ca trebuie sa port uniforma (conteaza sa am pantaloni negri si sacou, bluza poate fi de orice culoare). Sa ma asortez cu o esarfa ceva, accesorii. Vreau ideeei. Multumesc si Funda!:*

Răspuns Câştigător
| LauraEU a răspuns:

Poti sa-ti iei o bluza visinie,alba, gri, niste ochelari cum se poarta acum (daca ai) daca nu ai poti sa iti iei ceva inele dar nu elegante, niste bratari largi, un lantisor lung, niste cercei bobita... Sper ca te-am ajutat :*

2 răspunsuri:
| Nebuneală a răspuns:

Dupa parerea mea ar merge o esarfa, un ceas, cateva bratari.batting eyelashes