| doitnow a întrebat:

Ce machiaj folositi? ce firma?

Răspuns Câştigător
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Dumnezeu stie ce face! cand m-a creat m-a creat o faptura minunata.
14 Te laud că sunt o făptură aşa de minunată. Minunate sunt lucrările Tale, şi ce bine vede sufletul meu lucrul acesta!
Nu imi trebuie atasuri, falsitati, minciuni, superficialitate.

Daca esti crestin ar trebui sa stii asta!

http://www.youtube.com/watch?v=kvxxKp8Bvlo

| doitnow explică (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Wow, ce marturie grozava, e adevarat, am citit si eu versetele din Biblie, si eu sunt crestina inainte nu stiam.

4 răspunsuri:
| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Avon,oriflame bijou si loreal.

| Anutza_Munny_1995 a răspuns:

Oriflame

| mishulicka a răspuns:

Fondul de ten il folosesc de la dior -Diorskin eclat satin.Iar restul produselor rimel, rudra, tus de la Biocura, firma nemteasca.Machiaj culori eu nu prea folosesc si cand le folosesc, nu dau asa amre importanta.Imi iau de la orice firma cunoscuta sau mai putin cunoscuta, dar sa imi placa.