| ninaelena09 a întrebat:

Ce machiaj merge pentru banchetul de clasa a8a, la o rochie alba cu rosu-corai si putin negru. Daca ajuta astia-s pantofii, iar pe rochie este aceeasi nuanta de rosu ca la pantofi.http://www.guban.ro/ro/produse+guban/primavara-vara+2012 /model+899/140

Răspuns Câştigător
| creata02 a răspuns:

Eu cred ca ti s-ar potrivi un machiaj simplu si cat mai natural.Un rimel, un gloss pe buze si eventual un fond de ten(nu e neaparat). Rochia are deja destule culori si cred ca un machiaj cat mai natural e perfectwinkingAi putea sa-ti pui si o clama cu floare alba in par si gata. Oricum sunt sigura ca vei arat perfectwinkingkiss

2 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Sugestiile mele,
deci, prima ar fi sa te dai cu tus negru, si cam atat-aici ajunge
2 ai putea incerca un smoley eyes mai colorat, dar nu stiu ce sa spun de culorile astea, pentru ca rosu si portocaliu arata putin mai ciudat la ochi

| kyty_2929 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres cred ca asta sau asta http://www.google.ro/......tp?/imgres orkum ceva cu mult negru pal si kontur cu rosu corai sper ca ti-am fost de folos funda :* :d