| anonim_4396 a întrebat:

Ce machiaj si "freza" s-ar potrivi unei tinute formata din o fustita in carouri gri, cu bata sus [ bata vine peste camasa ] si o camasa cu maneca scurta, cu dungi subtiri verticale alb-negru? Fundita [ intotdeauna ], pentru cel mai potrivit look! Daca se poate, vreau raspunsuri pana joi seara [ 9 iunie ]. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Pai ca freza o codita impletita intr-o parte iar ca si machiaj fondul de ten, blush, luci, rimel si daca vrei sa te dai cu fard ar fi de preferat pentru zi ceva mai natural adica diferita nuante de crem.:*

| BlackScribble a răspuns:

La mchiaj poti incerca http://www.youtube.com/watch?v=jOS6vm1fFIQ&feature=related (cred ca merge cu ochii tai)
si la coafura depinde unde mergi ^^
Daca trebuie sa fii mai eleganta poti incerca sa iti prinzi o coada sus si in fata sa iti lasi doua suvite(cred ca stii ce zic)
Si daca e doar pentru distractie poti lasa parul normal si sa il faci cu placa;) Sau daca il ai drept poti sa il tapezi :)
Mie imi place mult parul tapat :x