| littlebluebutterfly a întrebat:

Ce magazine in Bucuresti cu haine frumoase si ieftine stiti?

2 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Apoi u de la Bucuresti te plangi ca nu stii ce magazine sunt de haine si mai ales frumoase si ieftine
apoi eu sunt din Galati, si aud tot felul de amici, cunostinte care vin la Bucuresti si-si achizitioneaza la haine de 300 de lei
ca eu nici cu 1000 lei nu mi le luam d aici din provincie...

| tesss a răspuns:

Dupa mine takko si sprider mool'ul IRIS e tare sfant funda plzzzzzzzzz