| Aly28 a întrebat:

Ce marci bune de oja stiti?big grin(in afara de OPI)la un pret accesibil:*fundahappy

Răspuns Câştigător
| CarinaVonPhetamine a răspuns:

Maybelline New York
Miss Sporty
Carolyn New York
Orkyde
Natty
Sephora
Funda?smug

6 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Golden Rose paris « sut ft. bune si nu ft. scumpe.depinde si de unde le cumperi.

| Miruuuuu a răspuns:

Oja de la Maybelline New York happy Este super buna, la un pret in jur de 4 lei, iar culorile au denumiri de exemplu am un verde ce se numeste Green Park.Si cea de la Miss Sporty este foarte buna.
Bye!

| Annaa a răspuns:

Sephora?

| Rebecca_1381 a răspuns:

Kallosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac cele de la Farmasi.

| iamarockstar a răspuns:

Soooper sunt preima...deci in legatura cu oja eu folosesc oja de la farmec si mi se pare buna