| anonim_4396 a întrebat:

Ce masca de fata de la Avon (Planet Spa) vi se pare mai buna?
Cea cu ulei de masline,cea cu argila,cea cu floare de lotus,cea cu minerale din Marea Moarta,cea cu caviar, cea cu fructe goji sau cea cu unt de shea?

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Eu am cu argila.

| NotToday a răspuns:

Argila daca ai cosuri
unt de shea daca ai ten uscat
ulei de masline pentru un ten normal

| MariaBeatrice a răspuns:

Argila. :*
Eu am folost si ii recomand si tie.
Este de o calitate foarte buna, si crede-ma face minuni cu fata ta.
Dupa ce am folosit masca de fata cu argila nu mai am nici un cos si tenul este fin. :*
Incearca si ai sa vezi! :*

| Voicu_Georgiana_1995 a răspuns:

Eu o am pe cea cu argila.E destul de buna happy

| dydysor01 a răspuns:

Buna eu sunt Reprezentant Avon si iti sugerez sa folosesti cea cu minerale din Marea Moarta...:* Si eu o folosesc si chiar imi place! Sper ca ti-am fost de folos. :*

| alicelivia a răspuns:

Depinde de tenul tau