| BereCuLamaie a întrebat:

Buna fetelor happy Am si eu o intrebare despre masca de par cu minerale din marea moarta de la Avonbatting eyelashes ati mai folosit? e buna de ceva? laughing [p. s.: vreau sa`mi iau o masca de par, iar cea cu ulei de masline nu e buna pentru. parul meu] Multumesc pentru. raspunsuri! >big grin

Răspuns Câştigător
| AngelAnime11 a răspuns:

Da sunt chiar foarte bune!
A si sunt si reprezentant 99%din persoanele care l-au folosit au fost foarte multumite de gama SPA de la Avon...
Chiar SPA sunt cele mai bune produse de la Avon fata de Clearskin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mie mi se pare buna. Am incercat-o si a dat rezultate f bune. Acum am parul mai bogat si il simt mai sanatos din radacini happy tio recomand!