| anonim_4396 a întrebat:

Ce masca de fata e mai buna :cea de cirese sau cea de capsuni

10 răspunsuri:
| Frrramboise a răspuns:

Cea de cirese! eu mi-am luat o data una de capsuni si mi s-a parut ca mirosea a...mere putrede!laughing

| andutzai a răspuns:

Cirese

| AndutzaAndu a răspuns:

Cred că ar trebui mai degrabă să te gândeşti ce marcă e, mai bine decât ce aromă.

| xtina a răspuns:

Mie mi se pare mai delicioasa aia de piersici, laughing Cea de capsuni ca are vit. B

| matasux1 a răspuns:

Masca de cirese e parere mea pentru ca Masca de faţă furnizeză o curăţare puternică şi previne formarea punctelor negre. Formulă îmbogăţită cu extract de vitamine care conţine antioxidanţi cu efectul de a regenera şi hidrata. fundita?

| ade98hannah a răspuns:

De zmeurabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi la bal mascat? ce vrei sa faci cu masca? mai buna pentru ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Is bune ambele, dar eu ti-as recomanda ce de cirese.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea de caimene.

| Morena_2355 a răspuns:

Cea de ****