| Annie a întrebat:

Hey ce desert as putea face cu niste cirese, capsuni si banane?thinking(funda)

4 răspunsuri:
| Edyward a răspuns:

Desert!? Poi pui in mixer capsunile+banane (fara cirese) Dupa vei obtine o crema. O pui pe farfurie si cu o cireasa deasupra happy
Bafta happy

| sasha1265 a răspuns:

O salata de fructe. Le tai pe toate in bucati nici prea mari, nici prea mici si cireselor le scoti samburii. Apoi, amesteci toate fructele cu iaurt... Pofta buna! funda?

| loana25 a răspuns:

Salata de fructe, inghetata, banane prajite, tarta. si multe altele!

| anonim57clx a răspuns:

O prajitura cu detoate laughing