| fuckbbi a întrebat:

De la cirese, mere, capsuni te ingrasi?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Daca mananci multe si mai ales seara. Contin zaharuri care ingrasa.

| →Alee׃╳← a răspuns:

Depinde cand si cate mananci.
Tinand cont doar de calorii, nu au foarte multe: ciresele 63, merele ~50, capsuni 32. (sunt date aproximative pentru 100g)

| Latinmoon a răspuns:

Nu mai manca nimic ca sa nu te ingrasi ce intrebare stupida, trebuie sa mananci un pic din fiecare.winking

| iSaidNo a răspuns:

Nu vad de ce te-ai ingrasa.La urma urmei sunt fructe, si nu fac nici un rau.Insa eu iti sugerez sa incerci sa-ti mentii silueta facand mult sport si mancand fructe si mancare adecvatawinking

| Elvira575 a răspuns:

Nu te ingrasi
eu maninc in fiecare zi, acum cit este sezonul deschis.
Dar si sport fac.