| Fillaide a întrebat:

Ce masti de par stiti? Ceva care sa-i dea volum, stralucire etc. Ceva ce ati incercat si voi.

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Pentru parul uscat e bine sa te dai pe el inainte de a te spala pe cap cu ulei de masline(numai pe firul de par, nu si la radacina) si stai asa 1/2 sau o ora, cat poti tu. Si nu se mai despica nici firul de par, e sanatos si da si luciu parului. Face minuni uleiul de masline.

| ikram a răspuns:

Eu folosesc Masca pentru par uscat si degradat Hegron, uite asta http://atshopping.ro/product.php?id_product=131

Răspuns utilizator avertizat
| DianaAndra1 a răspuns:

Ceva de cumparat : Orice masca de par de la Elseve(L'oreal). Sunt cele mai bune.Si nu o zic eu, ci toate coafezele la care am fost happy.
Acum mi-am luat Elseve total repair 5. E buuna! :X. Costa cam 25 de lei happy.