| Un NiMeNi CeLeBrU a întrebat:

Ce metode de epilare a mustatii stiti? sunt fata.nu vreau ceva scumpbig grin

12 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Eu te-as sfatui sa-ti iei benzi cu ceara sunt super ieftine si daca le aplici bine, o sa fii fresh.happy

| monyk a răspuns:

Buna, depinde...ai mai multe variante:deci, poti folosi crema depilatoare, e cam in jur de 10 lei, nu te doare insa efectul e de scurta durata, totusi nu iti recomand ca iti creste in 3-4 zile maxim.
Sau... poti folosi epilatorul si desi e cam dureros si e scump un epilator mai de calitate, macar sa dai bani mai multi odata si bine decat sa te tot complici cu creme si minuni.Big sa nu folosesti ca iti creste mai mult si nici nu e de durata efectul. Ceara poti folosi, e eficienta si 2-3 saptamani nu ai probleme, pretul e nici prea scump dar nici foarte ieftin, totusi iti recomand; poti folosi benzile special pentru. fata, sunt bune, dar mai pot ramane fire de par care le poti lua cu penseta; sau daca chiar nu ii permiti, daca nu ai exagerat de multe fire de par si ai rabdare, poti cu penseta sa le smulgi, e ieftin doar ca dureaza, in fine.
Ceea ce te sfatuiesc e sa nu folosesti metode care nu smulge parul de la radacina!

| ellene a răspuns:

Cumpara benzi cu ceara rece, de la sensiblu. costa 7 lei in magazin si au si servetele imbibate in ulei sa te stergi dupa ce te epilezi. citeste instructiunile si actioneaza fara mila. daca nu poti singura, roga o prietena.

| zooooza a răspuns:

Eu folosesc crema depilatoare.

| Missin`you` a răspuns:

Ceara:X e f bunasmug

| papushik_2619 a răspuns:

Cu ceara sau ata

| bubblesx a răspuns:

Cu masina de tuns iarbarolling on the floor)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt tot felul de benzi cu ceara, poti sa le folosesti acasa/ penseta sau mai simplu sa mergi la un salon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceara. crema
etc straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ceara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 lei cu ceara, la salon. Nu cred ca e scumphappy.

| blablablaaa a răspuns:

Pai cu drujbabig grin