| Un NiMeNi CeLeBrU a întrebat:

Ce metode de epilare a mustatii stiti? sunt fatahee hee. nu as vrea ceva scumpbig grin

6 răspunsuri:
| User a răspuns:

Gillette fusion power.

| alexH a răspuns:

Cu bricheta.

| rebb a răspuns:

Cu ceara, fiind cea mai buna metoda de epilare.Sau daca ai doar cateva fire mai bine ar fi sa te pensezi ca nu are rost sa te epilezi.

| Barbie_6587 a răspuns:

Si eu am mustacioara blushing. Ma duc lunar la salon si mi-o i-au cu ceara, nu-i greu. Nu prefer benzile deoarece pot sa ma irit mai ales ca eu nu ma pricep sa mi-o i-au singura si m-ar durea mai tare. Si penseta e incomod sa iei fir cu fir si daca stau bine sa ma gandesc te doare cu fiecare fir pe care-l smulgi, pe cand la salon ai simtit o piscatura pe moment si gata big grin. Mie imi ia doar 5 leiwinking

| Angiutssa a răspuns:

Se gasesc pe piata benzi speciale cu ceara rece pentru epilare faciala.Foloseste o prietena de-a mea. O voi intreba exact cum se numesc si unde le-a gasit si iti voi spunehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc penseta.smulge foarte repede firele.nu doare tare.si nici nu costa bani.plus ca firele cresc greu si nici nu inteapahappy