| Winniee a întrebat:

Ce metode de epilare sunt cele mai eficiente si la indemana?

Răspuns Câştigător
| Needle a răspuns:

La indemana este bigul dar nu ti-as recomanda, cred ca ai putea lua o crema depilatoare sau daca poti sa suporti, si ceara este o solutie, eu una folosesc aparaul Braun, este foarte bun.

3 răspunsuri:
| Monica_9386 a răspuns:

Pai cu aparat special`si cu ceara sunt cele mai buna, dar la inceput poat sa zic ca doare putin.da` dpa te ob`. daca nu cu crema depilatoare.

| giuly a răspuns:

Iti arzi parul cu bricheta.

| AndreaBianca a răspuns:

Pai eu folosesc bigul mai des dar am o crema depilatoare foarte buna eu nu suport sa ma fac cu epilatorul