| anonim_4396 a întrebat:

Ce metode există pentru a face părul să crească mai repede, să fie lung?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uleiul de ricin te poate ajuta, aplici pe pielea capului și după 2 ore te speli în mod obișnuit cu un șampon vitaminizant și un balsam.
Este suficient o dată pe săptămână, dacă îl utilzezi mai des riști să ajungi să ai un păr gras.
Pa, pa.

| Deeeeeeeeeea a răspuns:

Uleiu' de ricin baby happy

| BellaKiოNana a răspuns:

Sa il tii mai mult prins happy

| ParadiseCaroline a răspuns:

Tratamentele de la Gerovital Plant sunt foarte bune sau tratamente ce contin petroleum, ulei de ricin, vitamina c.

| GabyTzu_Gaby_1997 a răspuns:

Pai sunt multe metode poti citi si pe acest site : http://vietskin.com/ro/hair-care/make-your-hair-grow-faster/ Sper ca te-am ajuta :D

| Claudiu_Ene_1987 a răspuns:

Prinzi parul in menghina si tragi de el pana creste artificial