| iLexii a întrebat:

Exista metode ca parul meu sa creasca mai repede? Si care ar fi aceste metode?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a stimula cresterea parului, maseaza scalpul cu ulei de ricin si lasa-l sa actioneze minimum 30 de minute, dupa care spala-te pe cap cu sampon, de doua ori(pentru a indeparta uleiul ramas)si clateste bine.Fa lucrul acesta o data sau de doua ori pe saptamana.

6 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Uleiul de masline e foarte buntongue

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Da exista,

Poti folosi uleiul de ricin.

Sper ca am fost de ajutor.

Pa, pa

| Byonce99 a răspuns:

Asculta daca vrei sa-ti creasca parul trebuie sa aduni cateva urzicii si sa faca supa si sa te speli pe cap si in 2 zile o sa fie mai mare, dar daca nu ai urzici cumpara! caci aceste metode sunt folosite foarte des.happy

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Pai in primul rand sa il ti prins in coada cam tot timpul, si in al doilea rand cand te speli pe cap sa iti dai cu un balsam de crestere a parului(intr. farmacistu')

| AllexiSss a răspuns:

Pai nu stiu mie sincer mi-a crescut parul mai mult dupa ce m-am vopsit.dar acum nu stiu, din cate am auzit stiu ca iti creste parul mai repede daca il tin in coada impletita si daca te dai cu ulei de masline si ou si daca iti tai putin din varfuri o data pe luna sau o data la 2 luni cam asa ceva.Pa Pa