| nuconteaza777 a întrebat:

Ce metode folosiți pentru îndepărtarea părului din zona intima?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Lama

| Simpatic a răspuns:

Pai depinde la barbati merge cu aparatul de ras corporal, zic asta pentru ca unii folosesc si masina de tuns, dar in schimb aparatul de ras corporal are o lama speciala in acest sens, nu agata si nu lasa iritatii.
La femei din ce stiu se foloseste ori big-ul ori ceara epilatoare!

| Violleta2022 a răspuns:

Ceara calda.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aparatul de ras și lama.

| Frank51 a răspuns:

Aparat de tuns si bic.

| Sofer a răspuns:

Crema depilatoare sau epilare cu ceara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aparat de ras, crema depilatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mașina de ras și lama.

| dragodana a răspuns:

Salut! Epilare cu ceara calda la salon, dar, acum, aparat de ras.

| mitzok a răspuns:

Masina de ras si lama

| UnNume1 a răspuns:

Bricheta