| valeriana a întrebat:

Ce modele de costume de baie sunt in voga vara asta?

8 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Www.apear.ro/wordpress/?p=3188 - 28k
http://femina.rol.ro/art/17807-43-_Trend_2009:_Costumele_de_baie.htm
Eu ti-am trimis doua siteuri, unde poti vedea modelele care sint in voga vara asta, sper sa iti fie de folos.

auran
| auran a răspuns:

Mie imi place acesta http://www.apropo.ro/......ze-3994855

| DenissaDeea a răspuns:

Modele simple si decupaje in diferite forme haioase/interesante, culorile deschise simple sau cu imprimeuri/ flori, dungi, patratele/bulinute mai mari, dar sunt superbe de dragute si frumoase.

| vio a răspuns:

Voga ca vogaaaaaaa... dar trebuie sa vezi si cu care iti sta bine si te avantajeaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta sports illustrated swimsuit editionhappy
pentru fetele cu sanii mici... cu modele florale
pentru cele cu picioare frumoase..., care ies in evidenta, costum dintr-o singura piesa, alea one-shouldered
eu zic ca un costum de baie ideal e ala care "striga" sex, decadenta si tinerete.
asta pentru costume de baie, pentru plaja... se poarta nudismul.
have fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele transparente, am vazut ca se dau in vint femeile dupa ele happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara asta se poarta foarte mult costumele dintr-o singura piesa, cee ca totu, extravagante, si foarte colorate