| anonim_4396 a întrebat:

Ce nuanta de blond (la sampon nuantator sau nuantator) se potriveste cu saten mediu? Daca se poate sa imi spuneti si de la ce firma e mai bun. Vreau o nuanta nu prea deschisa sa nu se vada urat dar totusi sa prinda pe saten.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Oricum nu prinde o nuanta prea deschisa pentru ca parul tau este destul de inchis. Incearca cu nuante cat mai inchise si naturale si apoi poti sa mai deschizi nuanta. Cu sampon sincer nu cred ca reusesti, trebuie vopsea.