| dEutSa_8892 a întrebat:

Ce pantofi s-ar potrivi la o rochie de strada...adica la o rochie care nu este eleganta, ci pur si simplu de oras...am o rochita alba cu niste imprimeuri negre intr-o parte, este in bretelute...este scurta... e ceva de genu : din ce in ce mai larga, adica sus e mai mulata, apoi jos e mai larga...thinking am niste pantofi bej/crem, dar i-am luat pentru rochia de la banchet...si as vrea sa-i mai port, prin oras nu neaparat in locuri elegante...am multi pantofi, dar astia sunt singurii care imi plac asa mult...

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

O poti purta foarte bine cu colanti negri mai subtiri. Culoarea bej este neutra, poti purta pantofii fara nicio grija, sa stii ca eu imi imaginez cum iti sta...esti super.

6 răspunsuri:
| catalina_2916 a răspuns:

Sincer, nu cred ca merg sandale crem la rochita alba...adica eu nu as purta. cel mai bine ar fi sa optezi pentru balerini sau sandalutze cu talpa joasa albe/negre/roz...asa ar fi mult mai bine... pup!

| ioanaa a răspuns:

Pai poti purta si balerini si/sau sandalute. Depinde in ce ti-e mai comod.

| afrodita17 a răspuns:

Nu vad de ce nu ar merge si o pereche de balerini...balerini ce vor ramane la alegerea ta.adica usor eleganti sau oricare model ai crede tu ca se potrivesc pentru tinuta.winking

| littlesunshine a răspuns:

Pai daca iti plac poarta-i. O sa vine foarte bine. Poti sa incerci si niste sandale rosii. Sau chiar niste balerini bleu. alb/negru/bej/mov...tot ce vrei poti purta la rochita asta. big grin

| GreenSky a răspuns:

Cu niste balerini negri sau albi...sau tenisi.

| biby29 a răspuns:

Incearca niste saboti fara toc, sau niste balerini daca zici ca nu e elegantahappy