| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre epilatoarele Philips?

5 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Depinde și de model, de obicei Philips este firma care ofera produse de calitate si bune :Đ

| Sărmăluță a răspuns (pentru kiri11):

Philips satinelle hp6423

| PinkPanther001 a răspuns:

Epilatoarele Philips sunt de buna calitate.Un epilator bun extrage firele cu succes, chiar si pe cele foarte scurte, pastreaza pielea neteda timp indelungat, are functii de masaj ce diminueaza durerea si in acest fel epilarea devine un proces delicat si placut

| Sărmăluță a răspuns (pentru PinkPanther001):

Dar cele de la Braun? Eu am Rowenta, își face treaba, dar face un zgomot mult prea enervant

| PinkPanther001 a răspuns (pentru Sărmăluță):

Epilatorul de la Braun extrage chiar si cele mai scurte si subtiri fire de par datorita tehnologiei inovative reprezentate de cele 40 de pensete care se inchid la un unghi optim si reusesc sa prinda parul foarte aproape de radacina.