| Iana07 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele slăbuțe? Nu va gândiți la anorexice happy

4 răspunsuri:
| AutumnDay a răspuns:

Ca sunt oameni. happy
Stai linistita, nu conteaza asa mult ca esti slaba sau grasuta. Important e sa fii tu.

| RAY a răspuns:

Frumoase sa fie la fata ca degeaba e slaba daca e urata nu ne atrage sexual

| Kandia15 a răspuns:

Eu sunt slabuta de cand ma stiu laughing Nu conteaza cum esti in exterior, ci conteaza interiorul. PENTRU FETELE CARE AU PROBLEME CU INCREDEREA IN SINE : Inainte nu ma suportam! Pur si simplu ma simteam urata, atat fizic, cat si psihic. Insa in ultimul an m-am schimbat radical. Problema nu e la exterior, ci la interior, fetelor. Am invatat ca frumusetea e trecatoare si ca ceea ce conteaza cu adevarat e inima! Am devenit o persoana deschisa si zambitoare1 Mi-am recapatat increderea in mine! De atunci am mai mult prieteni si am atras multe priviri in randul baietilor! Asa ca: Tu, cea care citesti acest mesaj : ESTI frumoasa!
Cred ca am deviat putin de la subiect, dar mna laughing

| 7octombrie a răspuns:

Din perscpectiva mea, sunt la fel de atragatoare ca si cele plinute sa zic asa..Deci e ok!