| GeorgeMih0 a întrebat:

Ce părere aveți despre sprayul autobronzant Sun de la Avon? Cum îl folosesc? Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| AlissBrie a răspuns:

Este bun.Il folosesti ca si un autobronzat normal, citeste mai multe pe spatele produsului.

| GeorgeMih0 explică:

Nu scrie în română și nu scrie cum îl pot folosi. Mă dau cu el la soare sau nu. Nu știu cum sad

| GeorgeMih0 explică:

Nu scrie in romana si nu scrie cum il pot folosi. Ma dau cu el la soare sau nu. Nu stiu cum sad*

| faranume098765w4567 a răspuns:

Este M-I-N-U-N-A-T! Eu personal ma fac tuci de la el, si este simplu de folosit ..doar in aplici pe piele si voila