| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta geanta de scoala? http://www.schoolfriendly.ro/......-love.html Cam pentru ce varsta ar merge? ati purta`o la scoala?:D

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Buna,e draguta geanta.un interval de varsta as zice de la gradinita.pana la 13-14 ani. Daca adopti un stil mai sport merge la orice varsta, cu conversihappy

6 răspunsuri:
| LexieD a răspuns:

E draguta, pentru orice varsta:X

| Eღilia62 a răspuns:

La anii mei nu as purta asa ceva.E pentru 12-14 ani zic eu.

| NoNameBitch a răspuns:

Cam 14, ani, dar mie imi placehappy

| Loyd06 a răspuns:

13-14 ani maxim! Mai bine ai adopta un stil vintage sau elegant.

| Mla a răspuns:

14 ani

| Lollipop89 a răspuns:

E foarte taree.:X as purtao de la 11 ani poate chiar 10. laughing