| OanaBeautiful a întrebat:

Anul acesta incep liceul si nu prea stiu ce fel de genti se poarta. Pana la urma mi-am luat geanta aceasta http://copiidevis.allshops.ro/......rica.html. Ce parere aveti? Daca nu va place trimite-ti un link cu o geanta mai buna / frumoasa (sunt fata ) :D Raspunsul argumentat primeste funda :D

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Bună.
Mie sincer nu-mi place deloc geanta pe care ți-a recomandat-o tipa de mai sus, că să te ''feminizezi''.
Nu te ''feminizezi'' purtând o geantă cu flori roz.

Mie îmi place la nebunie geanta pe care ai aleso tu, e așa mai '' crazy '', genul meu :))!

Și se potrivește de minune,pentru că bănuiesc că nu mergi la școală îmbrăcată zilnic elegant, în rochii și faze de genul.
În majoritatea zilelor ne îmbrăcăm în blugi, tenesi/balerini etc., și gențile de genul se potrivesc de minune!

Am mai multe genți simple și drăguțe, pe mai multe culori.
Câteodată îmi place să mă asortez:))
Dar am câteva preferate pe care le pot purta cu orice culori/etc.

Când mă îmbrac obișnuit, cum am zis și mai sus, blugi și tenesi, am o geantă pe care o iubeesc, e neagră și așa lucioasă [ nu de aia de sclipește dar e așa mai lucioasă, nu e pitzi dacă la asta te gândești] de la adidas.

Are într-un colț semnul ăla de la adidas, și scrie micuț ''adidas''.
http://www.google.ro/......tp?/imgres

Nu-mi plac lucrurile alea cocalare, gen, îl vezi pe unu' că are pe spate la geacă scris mare ''PUMA'' /:)
Mă lași :))?

Și mai am una [ o să zici că sunt nebună ] cu Betty Boop =))
O iubeesc, o port când mă îmbrac mai elegant.

N-am gasit poza, dar in fine.

Ma rog, cea pe care ti-ai luat-o e draguta!

Succes la liceu! :-*

| OanaBeautiful explică (pentru LoveForShania):

Multumesc foarte mult pentru raspuns si sa stii ca ai gusturi foarte-foarteee bune, de fapt cred ca avem aceleasi gusturi. Nici mie nu-mi placea geanta pe care mi-a recomandat-o fata de mai sus, adica nu mi se parea o geanta pe care o poti lua la liceu.winking

| LoveForShania a răspuns (pentru OanaBeautiful):

Da, multumesccc kiss.
Mie mi se pare o geantă de mers la servici pentru babe, serios thinking laughing
Poate exagerez, dar așa mi se pare.
Și cureluselee alea sunt urâtelaughing

Apropo, la ce profil intri?batting eyelashes

| OanaBeautiful explică (pentru LoveForShania):

La mate-info, tu?

| LoveForShania a răspuns (pentru OanaBeautiful):

Eu intru in a11a la filologiebig grin

7 răspunsuri:
| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

Bun in primul rand esti FATA! Nu mi-o lua in nume de rau dar nu mi se parte deloc potrivita geanta aia pentru tine. Esti la liceu acum si ar trebui sa te mai feminizezi http://www.facebook.com/....../photo.php geanta aceasta e superba

| SmilePleaseXoXo a răspuns:

Geanta e foarte draguta si o poti purta la niste pantaloni scurti, un maieu sau o bluza colorata si o pereche de tenisi sau sandale fara toc. Ai arata bestial in astea. Si geanta aia e hot rau de tot. Sper ca am ajutat!