| AnnaBannana a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta rochie http://www.rochii-ieftine.net/......-clubl.jpg

Răspuns Câştigător
| Lola05 a răspuns:

Nu sunt fan sclipici, dar rochița aceasta e drăguță și de bun gust. Chiar îmi place.
Pentru că iese destul de mult în evidență, nu purta bijuterii și alege niște pantofi/ sandale simple, fără sclipiciuri sau mai știu eu ce briz-briz-uri.
Less is more happy

2 răspunsuri:
| Blackrose4 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, e drăguță rochia şi este potrivită pentru un eveniment de seară.

| Zavoianu_Laura_1980 a răspuns:

Este foarte frumoasa si te scoate foarte mult in evidenta m-ai ales sclipiciul accela! Si daca ai ochi capriu va fi m-ai frumos oricum accesta rochie mi-se pare foarte draguta