| Elena1234456 a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta rochita? Merita sa o comand? http://www.okazii.ro/......a116473052

Răspuns Câştigător
| DyluDmx a răspuns:

Da, merita chiar e draguta!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi place, zic ca merita...

| HolyPotato a răspuns:

Mi se pare foarte draguta si potrivita pentru o zi insorita de vara happy daca ai picioarele mai subtirele te-ar si avantaja foarte bine, dar oricum este genul de rochie care iti evidentiaza frumos talia, iarculoarea este minunata daca esti o fire vesela, eu zic ca merita

| iSimo a răspuns:

Mi se pare frumoasa ..depinde acum cum ii vine fiecaruia pe corp.dar la pretul asta zic sa o cumperi :*

| Patrisia14 a răspuns:

Da,arata foarte bine. e chiar draguta. Merita. happy se poate purta aproape oricand e asa mai de vara si pentru zile cu soare. e sic.hee hee