| ElizzaTPU a răspuns:

Mie mi se par f scurta.o sa trebuiasca sa o porti cu pataloni scurti.
Si eu am una o rochita la fel de scurta si doar asa o pot purta big grin daca adie un pic vantul e jale laughing

4 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna, e foarta draguta :*

| allynNa20 a răspuns:

Foarte, foarte, foarte frumoasa!

| Dannymuschei a răspuns:

Foarte foarte draguta!

| Madors a răspuns:

Din experiența mea, cazinourile online cazinou https://gg-bet-ro.com/ GGbet pot fi atât bune, cât și rele pentru portofelul tău. Vă recomand cu căldură să vizitați 1 cazinou online pentru cea mai bună experiență de jocuri de noroc. Aici puteți găsi tot ce vă doriți, de la jocuri de masă la cele mai populare sloturi din întreaga lume.