| lipskissmiss a întrebat:

Ce parere aveti de BENZILE PENTRU ALBIREA DINTILOR? Ati folosit? Unde gasesc?

6 răspunsuri:
| zamy a răspuns:

Pastele de dinti indeparteaza doar petele de suprafata. Pentru o albire intensiva ai nevoie de produse pe baza de peroxid de hidrogen (ingredientul care se foloseste si la stomatolog), care deschide porii smaltului si oxideaza petele de pe interior. Le poti gasi la pret mai mic in benzile Crest Whitestrips pe www.albirea-dintilor.com intre 150-400 lei cu diverse concentratii pentru dinti sensibili sau albire de rezultate profesionala. Se pot folosi acasa sau oriunde. Totusi nicio pasta de dinti sau benzi nu iti va rezolva cariile sau tartrul, asa ca pentru asta ai nevoie sa mergi la stomatolog.

Răspuns utilizator avertizat
| Popdianna a răspuns:

Eu am găsit aici https://albiredinti.cabanova.com

Sper sa te ajute

| Klára_Sabina_1996 a răspuns:

Buna.am folosit eu.nu e recomandat sa le folosesti iarna iti sensibilizeaza dintii si in contact Cu frigul e neplacut. poti sa le cumperi de pe net.o cutie e in jur de 3-4 milioane lei vechi plus transport dar depinde nuanta dintilor tai cum e inainte de albire... daca ai dintii galbeni tare sa nu te astepti la un alb imaculat si daca fumezi, bei cafea cola vin etc sa nu te astept sa ai dintii in continuare albi o perioada prea lunga.cauta pe net albirea dintilor acasa.com parca era siteul : crest white strips iti alegi tu care crezi ca sunt potrivite pentru tine

| lipskissmiss explică (pentru Klára_Sabina_1996):

Nu fumez nu beau cafea, vin rosu beau rar si ma spal pe dinti imediat dupa