| alynatheone a întrebat:

Ce parere aveti de crema de fata hidratanta de la l'oreal "L'Oreal Triple Active crema hidratanta zi", este potrivita pentru tenul unei fete de 18 ani sau este o crema pentru tenuri mature. Ce crema de fata hidratanta recomandati pentru un ten tanar. FUNDA

2 răspunsuri:
| Escape a răspuns:

Crema l'oreal triple active este foarte buna, si da este foarte potrivita, este o crema pentru varste intre 15-40.Mai recomand crema de fata apidermin, cremele de la oriflame si cremele de la avon, toate sunt foartee bune :*

| cretz a răspuns:

Buna.Crema de la l'oreal este potrivita pentru orice tip de ten si ajuta la hidratare si la luminarea fetei. Personal, ti-o recomand cu toata increderea.in plus nu e nici scumpa 15-16 lei