| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de elasticele de par cu cuburi sau bile de plastic?

4 răspunsuri:
| aniiledha a răspuns:

Mie una nu-mi prea plac, daca vreau sa-mi o coada in varful capului nu-mi sta, trebuie un elastic care sa stea strans. si cand imi dau jos elasticul cu cuburi imi rupe vreo cateva fire de parbig grin asa ca mie numi plac, parerea meahappy

| Ariannna a răspuns:

Sunt drăguţe mai ales la aspect.Dar câteodată te incomodează când îţi prinzi părul cu ele.

| NicoClaudita a răspuns:

Sunt bune. nu am o parere despre ele. ce sa zic. eu am avut cateva dar cuburil alea s-au rupt. nu tin asa de mult pe cat par. funda? pup :*

| biosh97 a răspuns:

Salut! Mie chiar imi plac atata timp cat nu se rup usor si nu ma incomodeaza. Cred ca sunt chiar dargute daca alegi culorile care merg cu nuanta parului tau si poate chiar si cu hainele pe care le porti. Mie imi plac mult cele cu cuburi cu buline de zaruri sau cu bile cu spirale desenate. Tine minte: fii o persoana originala si important e sa iti placa tie, nu altora. Si inca ceva: nu dormi cu parul prins (isi pierde din volum si cade mai repede). Sper ca te-am ajutat. Apropo ai un username foarte frumos!