| Ochialbastri99999999 a întrebat:

Bună. Ce părere aveți de elasticele de prins parul din silicon? Rup parul? Mie îmi trebuie un elastic de par bun sa nu alunece, deoarece am parul foarte moale

2 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Daca nu e prea strans, nici unul nu rupe parul. Dar siliconul e alunecos. Pe un par moale, va cade repede.

| dmz123 a răspuns:

Eu pe astea le folosesc si le ador, nu iti rup parul si mai ales daca il indrepti nu iti mai lasa dunga aia din par https://www.crisalis.ro/......e-noi.html