| anonim_4396 a întrebat:

Sunt elasticele de par "retro" (cu bile, cuburi, etc) la moda? de unde sa imi fac rost de asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Da inca sunt la moda pentru ca sunt ft simpatice.
Imi amintesc ca verisoara mea ma lua prin toate magazinele din Navodari si veneam acasa cu o punga plina cu accesorii de par dar eram m'ai atrasa de accesorile ei smug love struck.
Gasesti aceste elastice in orice magazin mare sau mic.
Succes kiss.

2 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

De la magazinul melli mellolove strucksunt cele mai super accesoriilove struckse gaseste in aproape toate magazinele mari ex:auchan, cora, carffour etc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sunt la moda.pai de la magazine cu accesoriihappy