| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de frizura lui El Shaarawy? Mi se pare interesanta?

11 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Oribila

| NemNUZ a răspuns:

E o freza foarte tare, dar nu o recomand nimanui deoarece el este o vedeta si asa iese mai tare in evidenta, dar un om obisnuit iese in evidenta la modul ironic. Oricum pe El Shaarawy nu freza il face om. Si Neymar a avut freza aceea tare dar doar pentru el. Daca esti fotbalist ( sau marog ceva vedeta ) poti sa ti-o faci daca nu cum am spus nu iti recomand deoarece cel putin oamenii care mu sunt in trend vor spune ca esti nebun. laughing

| Naяutσ a răspuns:

Ne intrebi pe noi daca ti se pare interesanta?
Da, este.

| CranK71 a răspuns:

Foarte interesanta... mai ales daca esti cocos happy

| Barney a răspuns:

Oribil.

| Tentacle111 a răspuns:

E o frizura pe care nu si-o face oricine.In primul rand trebuie sa ai tupeu si...sa fi fotbalist! Adica doar nu te duci la munca cu freza lui, de exexmplu daca esti director sau altceva.Da, e interesanta!

| LadyCrazy999 a răspuns:

Interesantahappy

| QuiPp a răspuns:

Aceasta frizura nu se potriveste oricui, dar da, este originala big grin.

| sweetistaaaa a răspuns:

Foarte interesanta.