| danutza18 a întrebat:

Am nasul cam mare si nu stiu ce frizura mi s-ar potrivi ce parere aveti help

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Buna.cred ca bretonul te-ar ajuta dar si machiajul sa ascunzi acest defect.

| marsy a răspuns:

Dea. in primul rind bretonuL.

| dy a răspuns:

Daca ai parul drept, breton te-ar avantaja, putin intors spre interior, trebuie sa ajunga par pe frunte in asa fel incat in profil sa nu iasa nasul in evidenta. Dar oricum, nu cred ca trebuie sa-ti faci probleme din asta...altii au defecte mult mai mari si n-au complexe!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce fel d breton normal sau dala taiat cu ciobu?