| Avecavec_Elenush_1990 a întrebat:

Ce parere aveti de parfumul barbatesc Java Evolution de la Lady" s big grin?

4 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Nu este un parfum prea stralucit, dar Aqua G-10 poate fi o alegere buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt multumita de produsele de la ladys. parfumurile put! put! si put!, sapunurile au o compozitie jalnica si un miros de plans, creme nici nu am curaj sa incerc. si acum sa revin la subiect: nu merita folosite parfumurile de la ladys sub nicio forma. persista foarte mult si au un miros groaznic. incearca alte marci. cele de la oriflame sunt cam scumpute, recunosc, dar merita cu adevarat. cele de la avon nu prea persista din cate am observat eu, dar sunt bune si ele. altele nu mai stiu, dar iti spun si crede-ma ca nu merita sa iei de la ladys. singurele chestii bune de la ei sunt accesoriile(ceasuri, bijuterii), in rest...produsele cosmetice nu!
si scuze ca m-am pierdut in detalii! happy sa ai o zi frumoasa!

| Avecavec_Elenush_1990 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce sa zic, eu una am incercat parfumul Hypnose de la ei si chiar am fost foarte multumita...de Avon m-am cam saturat, sunt reprezentanta de ceva vreme laughing in ceea ce priveste Java Evolution, raspunsul tau m-a facut sa ma razgandesc laughing am dat comanda de Aqua G-10, am auzit ca miroase la fel ca Aqua Di Gio.Acum sper sa fi facut o alegere buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E bun parfumul, l-a incercat verisorul meu, e chiar bun.
Te pup!